ustilanlar
26 Mayıs 2020 Salı
Anasayfa > GENEL > İŞKUR destekli iş kulübü eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor

İŞKUR destekli iş kulübü eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor

21.10.2019 15:39 12 14 16 18 yazdır
“Çalışmak İsteyen Herkese Göre Bir İş” olduğu düşüncesinden yola çıkılarak Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde 2018 Kasım ayından buyana faaliyette olan İş Kulübün de eğitimler hız kesmeden devam ediyor.
İŞKUR destekli iş kulübü eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor
Erzurum İŞKUR İl Müdürlüğü ve Erzurum Teknik Üniversitesi Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle yapılan eğitim Yaşam Merkezindeki eğitim salonunda gerçekleştirildi. Katılımcı öğrenciler Yaşam Merkezi (2) eğitim salonunda 5 gün boyunca meslek ve kişilik testleri, özgeçmiş hazırlama, hedefleri belirleme, iş arama becerilerini geliştirme, beden dili ve iletişim ,iş görüşmesi öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler, mülakat sırasında sıkça sorulan sorular, mülakat teknikleri, iş arama kanalları gibi konularda teorik bilgilerin yanı sıra katılımcılara işverenlerle birebir mülakat gerçekleştirmesi eğitimler verildi.
Mezun olduklarında hayata önde başlamaları sağlayan iş arama motivasyonu sağlayan iş kulübü eğitimleri iş arama sürecini kısaltmasını sağlıyor.
İş Kulübü Lideri Ali Haydar Kolik tarafından gerçekleştirilen eğitime 9 kişi katılımı sağlanarak sona erdi.
Katılım belgeleri, Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi Personeli Hande Kafadar ve İş Kulübü lideri Ali Haydar Kolik tarafından takdim edildi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri