ustilanlar
20 Ocak 2019 Pazar
Anasayfa > SPOR > B.B. Erzurumspor Kulübü Başkanı Doğan: “Dualarımız Mehmetçikle”

B.B. Erzurumspor Kulübü Başkanı Doğan: “Dualarımız Mehmetçikle”

31.01.2018 11:01 12 14 16 18 yazdır
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Mevlüt Doğan, Türkiye'nin sınır güvenliğini ve toprak bütünlüğünü tehdit eden terör gruplarının bölgeden temizlenmesi adına başlatılan operasyona destek verdi
B.B. Erzurumspor Kulübü Başkanı Doğan: “Dualarımız Mehmetçikle”
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Mevlüt Doğan, Türkiye'nin sınır güvenliğini ve toprak bütünlüğünü tehdit eden terör gruplarının bölgeden temizlenmesi adına başlatılan operasyona destek verdi, bu operasyonun aynı zamanda bölgedeki masum sivillerin güvenliğinin sağlanması adına da çok önemli olduğunu açıkladı. 
Kulüp Başkanı Mevlüt Doğan, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin kuzeybatısında bulunan Afrin bölgesine ‘Zeytin Dalı’ adıyla yapılan operasyonla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Türkiye olarak tüm ülkelerin toprak bütünlüğüne saygılı olmakla birlikte, ulusal güvenliğimizi korumak ve coğrafyamızdaki barışa ve huzura da öncülük etmek, hem meşru hakkımız hem de tarihi sorumluluğumuzdur. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz terör örgütlerini bölgeden temizleyerek sınırlarımız içinde ve komşu coğrafyada güvenliği tesis etmek üzere görev başındadır. Fırat Kalkanı ile başlayan ve terör koridoru oluşturulmak istenen bölgedeki Afrin operasyonuyla terör örgütleri ile destekçilerine gereken cevabı en etkin şekilde veren Türkiye, komşu coğrafyadaki mazlumları da korumaya ve şefkat elini onlara uzatmaya devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Hükümetimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin her zamanki gibi dimdik yanındayız. Dualarımız ve desteğimiz kahraman Mehmetçiğimiz ile birliktedir. Vatanımızın her karış toprağını korumak, al bayrağımızın dalgalanması için canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı gazi kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Bu oyunlar birlik, beraberlik, kardeşlik ruhu ile bozulacaktır. Türkiye güçlüdür ve hiçbir zaman hainlere karşı diz çökmeyecektir."
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri